Měsíc plný čokolády, hudby, kafe a málo spánku.

February 2, 2018

Ano, čokoláda! A v mém případě hořká. :-)  Dále také hudba a káva (mě stačí malé množství) -> můj doplňovač energie. Skončil leden - první měsíc v tomto roce. Někdo si teď možná říká, co je na lednu zvláštního? Odpověď zní: zkouškové!

 

Poučena z minulého roku jsem se do toho opřela a šla hned na přdtermíny či první termíny zkoušek -> tedy hned v prvním týdnu v lednu, kdy ještě probíhala výuka, V některých případech se to vyplatilo. :-) Stále se však připravuji ke zkouškám na 4 předměty - Dějiny kultury, Dějiny novověku, Dějiny skla a Němčina.

 

Jsem člověk, co je schopný jíst a učit se zároveň -> ano i teď doplňuji energii a cpu do sebe jablko. Problém mám ale se spaním. díky škole mám převrácený režim -> mám školu klidně do 19.30h. takže jsem aktivní tak od 16.00 h. odpoledne tak do 23.00 - 24.00h. a problém je, že usínám tak ve 2.00h. ráno - pokud si dám kafe, tak až ve 4.00h. Takže jak asi vypadá mé ráno už asi tušíte, ... :-D

 

Co se mi osvědčilo je hudba. Ke každému předmětu mám jinou skladbu. Pokud možno jen instrumentál a pak se mi lépe vybaví dané informace, kdykoli tu danou skladbu slyším. :-)

 

Mějte se krásně  a pokud skládáte zkoušky, tak džím palce

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Poslední články
Hledej pomocí tagů
Kontakt
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Instagram Clean
  • White YouTube Icon
  • RSS Clean
Please reload

© 2017 by Trefoil with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now